www.padesatprocent.czO násProjekty › Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce

Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce

V komunální politice a v neziskovém sektoru se rozhoduje o věcech, které ovlivňují každodenní život i budoucnost vás i vašich dětí .

  • Nedostanete se na úřad, protože sídlí ve 2. patře bez výtahu?
  • Trápí vás nedostatek míst ve školkách?
  • Staráte se o své stárnoucí rodiče a nemá vám kdo pomoci?
  • Chybí vám dětské hřiště či herna?
  • Bojíte se jít večer pěšky domů neosvětleným parkem?
  • Nesouhlasíte s výstavbou hypermarketu?

Všechny tyto věci můžete ovlivnit i vy. Zapojte se, má to smysl!

Přihlaste se do našeho bezplatného programu pro ženy a poradíme Vám, jak na to! Získáte nové zkušenosti, zážitky, přátele a třeba i vysněnou práci.

WOKSHOPY: Sebejistě v neziskovce i v politice - Pět dní, ve kterých se budete věnovat sama sobě a získávat vědomosti, zkušenosti a informace zaměřené na uplatnění ve veřejném životě – prezentační dovednosti, argumentace, sebeprezentace (formou vyprávění příběhů), obrana proti manipulaci, mediální trénink, komunální politika v praxi, jak založit a vést neziskovou organizaci a jak pro ni získat finance. Odejdete s vlastními plány osobního rozvoje. Více informací a přesné termíny najdete v Kalendáři akcí.

NETWORKING: Ženy a veřejné dění - setkání se zajímavými ženami z politiky a občanského sektoru a jejich osobními zkušenostmi, vzájemné propojování a inspirace. Více informací a přesné termíny najdete v Kalendáři akcí.

MENTORING: Spoluprací k úspěchu – Dvanáctiměsíčníměsíční podpora a vzájemné předávání zkušeností z oblasti politiky a práce v neziskových organizacích mezi zkušenou mentorkou a začínající mentee. Více informací naleznete v sekci Mentoringový program.

Účast v celém programu je zdarma. Hlídání dětí zajištěno. Pro účastnice s delším dojezdem možnost ubytování zdarma a příspěvku na dopravu.
Hlásit se mohou matky dětí (do 15 let věku) a ženy 55+

Pro více informací kontaktujte Markétu Mottlovou na e-mailu: mottlova@padesatprocent.cz

Místa a termíny konání:

Motivační setkání, workshopy a síťování připravujeme v Ostravě, Mníšku pod Brdy, Karlových Varech a Pardubicích. Přehled všech proběhlých i chystaných akcí naleznete níže, více informací a přihlášky se zobrazí po kliknutí na konkrétní akci. Pokud není odkaz aktivní, není ještě termín určen a můžete se předběžně přihlásit pomocí obecného formuláře ZDE

Ostrava, RC Chaloupka, Repinova 19

Mníšek pod Brdy, MC Oáza, V Lipkách 610

 Karlovy Vary, MC Karlovy Vary, Mozartova 6 

Pardubice, Hotel Staré Časy, Havlíčkova 1080

 


Informační leták ke stažení ZDE. Pro více informací kontaktujte manažerku projektu Markétu Mottlovou na mottlova@padesatprocent.cz

E-booky ke stažení:

Analýzy ke stažení:

      

      

Elektronická příručka ke stažení:Projekt připravil a povede zkušený tým Fóra 50% ve spolupráci s Asociací Montessori a Českým svazem žen.

Těšíme se na vás!

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!