www.padesatprocent.cz › Podporují nás

Podporují nás

Donoři

Fórum 50 % dosud realizovalo přes 40 projektů. Nemohli bychom je uskutečnit bez našich donorů, kterým za jejich (nejen) finanční podporu patří velký dík. Kteří to jsou?
..více

Spolupracujeme

Podívejte se, s jakými organizacemi Fórum 50 % dlouhodobě spolupracuje na svých projektech a aktivitách. Jsme také součástí několika zastřešujících organizací, např. České ženské lobby nebo koalice Social Watch

..více

Ambasadoři

Nejen ženy, ale i muži podporují vyrovnané zastoupení v politice a rozhodovacích pozicích. Seznamte se s našimi "ambasadory rovnováhy v politice". Kdo jsou a proč si přejí vyvážené zastoupení?

..více
Board of Advisors

Board of Advisors je neformální poradní orgán Fóra 50 %, který slouží jako určitá "rada moudrých". Je složena z významných českých osobností z různých oborů, které napomáhají svými nápady, myšlenkami a vahou svého jména k dosažení vyrovnaného zastoupení žen a mužů v politice a veřejném životě obecně.

..více


Koalice za vyrovnané zastoupení

Kromě známých osobností máme i podporu široké veřejnosti. Ke "Koalici za vyrovnané zastoupení žen a mužů v politice" se přidalo již více než 700 osob. Přidejte se k nim i Vy!

..více

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!