www.padesatprocent.czDatabáze političek › Významné političky

Významné političky

Databáze významných političek České republiky - ministryně, poslankyně, senátorky a europoslankyně. Obsahuje všechny vrcholové političky od roku 2010 až do současnosti.


Příjmení Jméno Politická příslušnost Úroveň politiky Volební období
Adámková Věra BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Andrýsová Lenka Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Čelišová Květoslava KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Češková Andrea ODS Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
EP 2009-2014
Černochová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Černohorská Silva ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
Červíčková Monika ANO2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Čurdová Anna ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
Aulická-Jírovcová Hana KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Babišová Andrea ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Balaštíková Margita ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
Balcarová Dana ČPS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Bartošková Drahoslava ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Baudyšová Zuzana BEZPP Senát senát 2014-2020
Bayerová Marta KSČM Senát
Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
senát 2008-2014
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Bérová Dana BEZPP Vláda vláda 2005-2006
Bízková Rut ODS Vláda vláda 2009-2010
Bebarová Rujbrová Zuzka KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Benešová Libuše ODS Senát senát 1996-2000
Benešová Marie ČSSD Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 2013-2017
vláda 2013
Berdychová Martina BEZZP Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Boháčková Jarmila ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
Bohdalová Vlasta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Brynychová Ludmila KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
komunální 1994-1998
Brzobohatá Andrea BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Brzobohatá Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2006-2010
EP 2009-2014
Bubeníková Ludmila STAN Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Bursíková Jacques Kateřina SZ Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
Buzková Petra ČSSD Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
vláda 2002-2004
vláda 2004-2005
vláda 2005-2006
Cabrnochová Ivana SZ Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2010-2016
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Chalánková Jitka TOP09 Senát
Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
Charanzová Dita BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Chmelová Renata BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dernerová Alena BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2010-2016
senát 2016-2022
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dlabajová Martina BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Dobešová Ivana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Domesová Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Domšová Václava BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2002-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Dopitová Zdenka ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Dostálová Kateřina ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
Dostálová Klára BEZPP Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Doupovcová Hana ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2008-2014
kraj 2008-2012
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dražilová Lenka ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Drastichová Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Dundáčková Eva ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 2002-2006
Emmerová Milada ČSSD Senát
Poslanecká sněmovna
Vláda
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
senát 2012-2018
vláda 2004-2005
vláda 2005-2006
kraj 2008-2012
Fialová Eva BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Fialová Jiřina KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
kraj 2016-2020
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Filipi Dana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Filipiová Daniela ODS Senát
Vláda
senát 2000-2006
senát 2006-2012
senát 2012-2018
vláda 2009-2010
Filipová Jarmila ODS Senát senát 1996-2000
Fischerová Eva ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
Fischerová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Fischerová Táňa BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
Fraňková Štěpánka SNK-ED Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
Gajdůšková Alena ČSSD Senát
Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
senát 2002-2008
senát 2008-2014
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Gavlasová Jana ČSSD Poslanecká sněmovna
Vláda
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
vláda 2002-2004
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
Golasowská Pavla KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Gruntová Jitka BEZPP Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Halíková Milada BEZPP Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Hašková Monika ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
Hamousová Zdeňka BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2014-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Hamplová Jana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Hanačíková Ivana US Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
Hanáková Alena TOP09 Poslanecká sněmovna
Vláda
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
kraj 2008-2012
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Havlová Olga Úsvit Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Hnyková Jana Úsvit Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Horníková Zdeňka ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Horská Miluše BEZPP Senát senát 2010-2016
senát 2016-2022
Hrůzová Vlasta SPR Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Hubáčková Anna KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2014-2018
Hubáčková Gabriela KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Hyťhová Tereza SPD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Jakubková Věra SZ Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
Janáčková Liana BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2004-2010
kraj 2012-2016
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Jarošová Monika SPD Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Jelínková Šárka KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Jelonková Barbora ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
kraj 2008-2012
kraj 2016-2020
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Jirousová Taťána KSČM Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
Jourová Věra ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 2013-2017
vláda 2013-nyní
Juřenčáková Jana BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2006-2012
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2014-2018
Jungová Ivana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
komunální 2006-2010
Jurásková Dana ODS Vláda vláda 2009-2010
Jurková Pavla KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Kailová Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2013-2017
Kalábková Gabriela ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Kaslová Jana TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Klasnová Kateřina Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Kočí Irena ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
kraj 2008-2012
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Kočí Kristýna Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kocianová Jitka ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
komunální 1998-2002
Kohoutová Lenka ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kolářová Milena ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Kořanová Barbora ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Kořínková Květoslava ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
Konečná Kateřina KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
EP 2004-2009
EP 2014-2019
Kopicová Miroslava BEZPP Vláda vláda 2006-2007
vláda 2009-2010
Kordová Marvanová Hana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 2002-2006
Kotalíková Patricie TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kovářová Daniela BEZPP Vláda vláda 2009-2010
Kovářová Věra STAN Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
kraj 2012-2016
kraj 2016-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Kozlová Lenka ČPS Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Krutáková Jana STAN Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Kubjátová Yvona ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
kraj 2016-2020
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Kuchtová Dana SZ Vláda
Obecní zastupitelstvo
vláda 2007-2009
komunální 2006-2010
Kupčová Jitka ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
Šafránková Lucie SPD Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Šánová Zuzana ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Šedivá Hana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 1994-1998
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Šedivá Iva ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
kraj 2000-2004
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Škropilová Hana KSČM Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Šlechtová Karla ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 2017-2021
vláda 2013-nyní
Šojdrová Michaela KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Evropský parlament
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
EP 2014-2019
Šromová Alena KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2014-2020
Štěpová Vlasta ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
komunální 1994-1998
Langšádlová Helena TOP09 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2012-2016
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Lastovecká Dagmar ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 1998-2004
komunální 1994-1998
Lesenská Vladimíra ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Levá Ivana KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2000-2004
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Levová Jana SPD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Lorencová Jana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Řápková Ivana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Machatá Marie US Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
Majerová Zahradníková Zuzana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Malá Taťána ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
komunální 2014-2018
Müllerová Ludmila KDU-ČSL Senát
Poslanecká sněmovna
Vláda
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
senát 2004-2010
vláda 2010-2013
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Mallotová Hana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 2006-2010
Maříková Karla SPD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Marcová - Petrová Jana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Marková Soňa KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Marksová Michaela ČSSD Vláda
Obecní zastupitelstvo
vláda 2013-nyní
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Matušovská Květa KŠČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
kraj 2008-2012
komunální 2014-2018
Matyášová Eva ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
komunální 2014-2018
Mauritzová Ilona ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Maxová Radka ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
komunální 2014-2018
Mazuchová Lenka ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Melková Marcela ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Mertinová Marcela ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
Mertinová Marcela ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
komunální 2006-2010
Mihaličková Monika US Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
Mocová Dagmar ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
kraj 2008-2012
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Molendová Dagmar ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
kraj 2004-2008
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Moserová Jaroslava ODA Senát senát 1996-1998
senát 1998-2004
Navarová Světlana ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
Navrátilová Dagmar Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Navrátilová Ludmila ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2012-2016
Navrátilová Ludmila ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
kraj 2012-2016
Němcová Miroslava ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
Nývltová Radomíra SPR Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Nedvědová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Nedvědová Veronika ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
komunální 1998-2002
Nevludová Ivana SPD Poslanecká sněmovna sněmovna 2017-2021
Nohavová Alena KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Nováková Eva ČSSD Senát
Poslanecká sněmovna
sněmovna 2002-2006
senát 1996-1998
Nováková Nina TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Noveská Marie ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Nytrová Pavlína ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Oborná Monika ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Ožanová Zuzana ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2014-2018
Ondrová Irena ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 1996-2002
komunální 1994-1998
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Orgoníková Hana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Palečková Alena ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 1996-2000
senát 2000-2006
senát 2006-2012
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Parkanová Vlasta TOP 09 Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
vláda 1996-1998
vláda 1998
vláda 2007-2009
Pastuchová Jana ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Paukrtová Soňa US Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2000-2006
senát 2006-2012
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Pěnčíková Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
senát 2016-2022
kraj 2012-2016
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Páralová Alena ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
Peake Karolína Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Vláda
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Pecková Gabriela TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Pekarová Adamová Markéta TOP09 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Pešková Jana SPR Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
komunální 1994-1998
Plechatá Ivana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Pokorná Jermanová Jaroslava ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
kraj 2004-2008
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2014-2018
Procházková Věra ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2016-2020
Putnová Anna TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Rajsiglová Laura SPR Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
komunální 1994-1998
Rögnerová Helena KDU-ČSL Senát senát 2000-2006
Röschová Anna ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Richterová Olga ČPS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Richtrová Eva ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2008-2014
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Rippelová Jiřina ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2006-2012
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Roithová Zuzana KDU-ČSL Senát
Evropský parlament
Vláda
senát 1998-2004
EP 2004-2009
EP 2009-2014
vláda 1998
Rusová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
Rutová Miloslava ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 2014-2018
Rybínová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
komunální 2002-2006
Schejbalová Jaroslava TOP 09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Sehnalová Olga ČSSD Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
EP 2009-2014
EP 2014-2019
Sehnalová Olga ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
komunální 1994-1998
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Seitlová Jitka BEZPP Senát
Krajské zastupitelstvo
senát 1996-2002
senát 2002-2008
senát 2014-2020
kraj 2000-2004
kraj 2016-2020
Sekaninová Božena ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2006-2012
senát 2012-2018
Semelová Marta KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Slámová Klára ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
Součková Marie ČSSD Vláda vláda 2002-2004
Stehlíková Džamila LES Vláda
Obecní zastupitelstvo
vláda 2007-2009
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Stránská Zdeňka ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1998-2002
Strnadlová Miroslava ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Suchá Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Svobodová Alena KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Svobodová Vlasta ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 1996-1998
komunální 2002-2006
Syková Eva BEZPP Senát senát 2012-2018
Talmanová Lucie ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Talmanová Lucie ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Terelmešová Dagmar ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
senát 2010-2016
Třísková Emilie ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2012-2016
senát 2014-2020
Třeštíková Helena BEZPP Vláda vláda 2007-2009
Valachová Kateřina ČSSD Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 2017-2021
vláda 2013-nyní
Vašínková Věra ČSSD Senát senát 1996-2002
Váhalová Dana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Válková Helena ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Vláda
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
vláda 2013-nyní
Vítková Jaromíra KDU – ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Venhodová Alena ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2004-2010
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
Vildumetzová Jana ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
kraj 2012-2016
kraj 2016-2020
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
Vlčková Miroslava KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2014-2018
Vojtilová Jitka ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
Volfová Jana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 1998-2002
komunální 1994-1998
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Vostrá Miloslava KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
sněmovna 2017-2021
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Vrecionová Veronika ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2010-2016
Vrecionová Veronika ODS Senát
Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2017-2021
senát 2010-2016
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Wagnerová Eliška BEZPP Senát senát 2012-2018
Weberová Ivana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Wenigerová Jaroslava ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
Wernerová Markéta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Witoszová Renáta TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Zachardová Jindřiška ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Zajícová Blanka SPR Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
Zelenková Ladislava ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
kraj 2004-2008
komunální 2002-2006
Zelienková Kristýna ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Zubová Olga SZ Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
sněmovna 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Zvěřinová Dagmar ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2008-2014
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

leden 292019

Máte na to! Staňte se úspěšnou političkou

Workshop pro političky zdarma