Pokrmy bez masa rychle, jednoduše a úsporně III.

(28.2.2013 - 17:00-20:00)

Kurz vaření bez masa.

Dobrý plán, výhodný nákup a správná příprava šetří čas i energii!

Budete loupat a krájet, poznáte různé metody rychlé přípravy pokrmů z netradičních surovin, připravíte jednoduchá bezmasá jídla.

č. kurzu 2370318

Dobrý plán, výhodný nákup a správná příprava šetří čas i energii! Budete loupat a krájet, poznáte různé metody rychlé přípravy pokrmů z netradičních surovin, připravíte jednoduchá bezmasá jídla.

Výběr pokrmů, které budeme připravovat:

  • francouzská cibulačka 
  • holandská hrachová se zeleninou a uzeným tofu
  • pohankové placky se zelím
  • pečený kozí sýr na salátu s medovým dresingem
  • Seitan s koprovou omáčkou
  • salát z červené řepy se zakysanou smetanou a dýňovými semínky
  • domácí pudingy z Maizeny
  • případně jiné sladké dobrůtky


Termín: čtvrtek 28.2.2013 od 17:00 – 20:00

Místo konání kurzů: U Krbu 521/45, Praha 10 – Malešice, www.souukrbu.cz
Spojení: metro st. Florenc - bus 133 zastávka Hostýnská (25 min), nebo metro st. Želivského - bus 188, 163 zastávka Hostýnská (5 min.)

Cena za osobu: 1 190,- Kč - obsahuje nealko nápoje, sklenku vína a recepty. Sleva 15 % z celkové ceny pro více společně přihlášených (hromadná) a dále pro členky Klubu političek - přihlásit do klubu se můžete zde. Výtěžek z kurzů bude věnován na podporu činnosti Fóra 50 %, o.p.s.

S sebou: Kuchyňskou zástěru a dobrou náladu!

Kurz vede holandský šéfkuchař a spolumajitel vegetariánské restaurace Mlsná kavka Filip Kavka Smiggels, který vaří dle moderních a mezinárodních receptur, vždy bez polotovarů a chemických přísad. Tento kurz je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Maximální kapacita je 8 osob.

Pro více informací kontaktujte prosím Halku Jaklovou na: jaklova@padesatprocent.cz  nebo na tel: 257 216 170, 774 411 151V přihlášce vyplňte fakturační údaje, na které budete chtít vystavit doklad. Odesláním přihlášky zároveň automaticky souhlasíte se smluvními podmínkami. Po odeslání přihlášky Vám bude zasláno potvrzení o zpracování přihlášky, případně další informace. Platby poukazujte nejpozději do 3 dnů od zaslání potvrzení o přijetí přihlášky na účet č. 2000347302/2010, jako variabilní symbol uveďte číslo kurzu (viz výše v záhlaví) a nezapomeňte při platbě uvést své jméno. Doklad o zaplacení Vám bude předán v den konání akce na jejím začátku.

Přihlásit se


Sdílejte s přáteli

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!