www.padesatprocent.cz › Aktivity Fóra 50 % jako příklad dobré praxe

Aktivity Fóra 50 % jako příklad dobré praxe

Evropský institut pro rovnost žen a mužů (EIGE) ocenil náš mentoringový a vzdělávací program pro političky jako příklad dobré praxe.

european_institute_for_gender_equality_logo.pngAktivity Fóra 50 % na podporu politické participace žen jsou na webových stránkách EIGE uvedeny jako příklad dobré praxe z České republiky. Institut ocenil běžící pilotní mezinárodní mentoringový program pro političky realizováný v rámci projektu Ženy a muži v rovnováze podpořeného Nadací Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů. Mentorkami jsou norské a dánské političky, mentees političky z České republiky.

Dále byl oceněn vzdělávací program pro kandidátky do Evropského parlamentu v roce 2014Vzdělávací program byl realizován v mezinárodním projektu Více žen v evropské politice - více žen v roce 2014 financovaném z prostředků Evropské komise, kde bylo Fórum 50 % partnerem. Programem prošlo celkem 15 českých političek a kromě vzdělávacích seminářů zahrnoval i individuální koučink.

Více informací najdete přímo na webových stránkách EIGE:  

Czech female politicians learn from international experience

mentoring-mezinarodni.png


Sdílejte s přáteli

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

prosinec 102023

Perníčky s poselstvím

Happening na podporu veřejně aktivních žen