Hledáme odborného garanta / odbornou garantku

Fórum 50 % hledá odborného garanta či odbornou garantku. Úvazek 0,5 na pracovní smlouvu od června 2019 do srpna 2020 s možností prodloužení.

Celý článek >>

Aktuality

Hledáme odborného garanta / odbornou garantku

(18.4.19) Vadí vám, že je v politice stále málo žen? Chcete to změnit? Přidejte se k nám! Za 15 let jsme se stali prestižní etablovanou organizací, která v České republice udává směr v tématu vyváženého zastoupení žen a mužů v politice. Pokud máte čím přispět, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení. Celý článek >>
 

Vyhlašujeme 4. ročník soutěže Nadějná politička 2019

(8.3.19)

Dnes, 8. 3., při příležitosti Mezinárodního dne žen otevíráme přihlášky do 4. ročníku soutěže Nadějná politička! Cílem soutěže je upozornit na politické talenty a na politickou práci žen na místní a regionální úrovni.

Celý článek >>
 

Chcete se stát úspěšnou političkou? Přihlaste se na workshop

(21.2.19)

Chcete umět prodat své úspěchy a působit sebevědomě? Chcete se naučit bránit manipulativnímu jednání? Právě Vám je určen náš workshop pro političky ZDARMA.

Celý článek >>
 

Druhá vlna slev na akreditované kurzy pro státní správu!

(28.1.19)

Novoroční nabídka akreditovaných kurzů v oblasti rovných příležitostí. Objednejte si kurz včas a druhý dostanete s dvacetiprocentní slevou.

 

Celý článek >>
 

Podpořte nás nákupem přes GIVT

(18.1.19)

Nakupujete často na internetu? Líbí se Vám práce Fóra 50 % a rádi byste nás finančně podpořili? Nyní můžete jednoduše věnovat část z ceny nákupu naší organizaci a nezaplatit přitom ani korunu navíc.

Celý článek >>
 

Zapojily se a mělo to smysl! Publikace k projektu ''Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce.''

(28.12.18)

Publikace předkládá příklady dobré praxe projektu "Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce". V publikaci jsou představené aktivity, konkrétní přínosy, které zhodnocují přímo ženy, jež byly součástí projektu a rozhovor s úspěšnou komunální političkou. 

Celý článek >>
 

Jak využilo Fórum 50 % státní dotaci?

(13.12.18) V průběhu projednávání státního rozpočtu na rok 2019 zazněla řada manipulací a lží ohledně čerpání dotací z programu Úřadu vlády Podpora veřejně prospěšných aktivit nestátních neziskových organizací v oblasti rovnosti žen a mužů. V článku se dozvíte, jak to s dotací, kterou čerpalo Fórum 50 %, bylo doopravdy. Celý článek >>
 
1 | 2 | 3 | 4 | .. | 257 | »

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!