www.padesatprocent.cz › Kalendář akcí archiv

Kalendář akcí archiv

Kalendář akcí - aktuální akce

prosinec 92014

Oslava 10 let Fóra 50 %

Srdečně Vás zveme na oslavu 10 let Fóra 50 %. Přijďte si s námi připít a zavzpomínat 9. 12. do klubu PopoCafePetl na Újezdě.
prosinec 12014
listopad 32014
říjen 142014

Seminář Kvóty ve Skandinávii: zkušenosti z praxe

Srdečně Vás zveme na seminář v Poslanecké sněmovně na téma „Kvóty ve Skandinávii: zkušenosti z praxe“, na kterém dánské a norské političky přiblíží skandinávský pohled na zavádění genderových kvót. Vystoupí i zástupkyně české strany, která představí aktuální návrh na novelu volebního zákona zavádějící kvóty pro volby do Poslanecké sněmovny a krajů.
říjen 142014

Rovné příležitosti ve městech a obcích: české a mezinárodní zkušenosti

Centrum komunitní práce v Ústí nad Labem zve na závěrečnou konferenci projektu Fórum pro rodinu s názvem ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI VE MĚSTECH A OBCÍCH české a mezinárodní zkušenosti. Na konferenci vystoupí Monika McGarrell Klimentová z Fóra 50 % s příspěvkem o "gender mainstreamingu" v praxi.
říjen 82014

Předvolební debata kandidátek v Liberci

Srdečně Vás zveme na předvolební debatu kandidátek do zastupitelstva města Liberce. Přijďte si poslechnout, s jakými prioritami a vizemi vstupují do voleb či jak ve svých programech myslí na liberecké ženy. Budete mít možnost zeptat se kandidátek na to, co Vás zajímá, a třeba Vás přesvědčí, že má smysl dát hlas právě jim.
říjen 62014

Předvolební debata kandidátek v Praze

Srdečně Vás zveme na předvolební debatu kandidátek do zastupitelstva hlavního města Prahy. Přijďte si poslechnout, s jakými prioritami a vizemi vstupují do voleb či jak ve svých programech myslí na pražské ženy. Budete mít možnost zeptat se kandidátek na to, co Vás zajímá, a třeba Vás přesvědčí, že má smysl dát hlas právě jim.
říjen 12014

Předvolební debata kandidátek v Hradci Králové

Srdečně Vás zveme na předvolební debatu kandidátek do zastupitelstva města Hradce Králové. Přijďte si poslechnout, s jakými prioritami a vizemi vstupují do voleb či jak ve svých programech myslí na hradecké ženy. Budete mít možnost zeptat se kandidátek na to, co Vás zajímá, a třeba Vás přesvědčí, že má smysl dát hlas právě jim.
zaří 292014

Předvolební debata kandidátek v Brně

Srdečně Vás zveme na předvolební debatu kandidátek do zastupitelstva města Brna.
zaří 222014

Tisková konference "Žijeme tu společně, pojďme společně i rozhodovat."

Fórum 50 % Vás srdečně zve na tiskovou konferenci u příležitosti voleb do zastupitelstev měst a obcí
zaří 152014

Konference "Spravedlivé zastoupení žen ve veřejném životě – předpoklad demokracie a prosperity"

Oranžový klub společně s Friedrich-Ebert-Stiftung Praha zvou na mezinárodní konferenci "Spravedlivé zastoupení žen ve veřejném životě – předpoklad demokracie a prosperity". Konferenci zaštiťují předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, ministryně práce a sociálních věcí ČR Michaela Marksová Tominová a ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu ČR Jiří Dienstbier. Vystoupí na ní i ředitelka Fóra 50 % Jana Smiggels Kavková.
srpen 262014

Debatní síťovací setkání na téma regulace prostituce

Srdečně Vás zveme na síťovací setkání věnované žhavému tématu letošního léta - návrhu zákona na regulaci prostituce. Setkání proběhne 26.8. od 18:00 již tradičně ve Viničním altánu v Havlíčkových sadech.
červenec 302014

Tisková konference

Srdečně Vás zveme na tiskovou konferenci, která proběhne příští středu 30.7. od 9:30 v restauraci Mlsná Kavka, Sokolovská 327/29. Představíme zde aktuální monitorovací zprávu koalice Social Watch a nový projekt Fóra 50 %.
červen 162014
červen 52014

Konference Rovné příležitosti - města a obce pro všechny

Na letošní konferenci Rovné příležitosti pořádané Ministerstvem vnitra ČR s podtitulem "Města a obce pro všechny" vystoupí s příspěvkem na téma gender mainstreaming ve městech a obcích Monika McGarrell Klimentová z Fóra 50 %.
květen 242014

Barcamp Otevírejme město


Monika McGarrell Klimentová z Fóra 50 % vystoupí na jarním barcampu Otvírejme město, který pořádá Otevřená společnost, o.p.s. Její příspěvek se zaměří na otázku, jak města myslí na své ženy: Myslí město na své ženy? Jsou krásná a bezpečná hřiště tím hlavním, co ženy s dětmi od města potřebují a chtějí? 

Podrobnosti o akci najdete na webových stránkách Otevřené společnosti

květen 222014

"Jedeme v tom všichni!" - Jízda historickou tramvají za více žen v Evropském parlamentu

Myslíte si, že se Vás evropské volby netýkají? Nevíte, zda jít volit? Zajímá Vás, jak můžete ovlivnit směřování Evropské unie? Přijďte si s námi popovídat do historické tramvaje nebo na Palackého náměstí v Praze!
« | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 13 | »

Kalendář akcí - aktuální akce

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!