www.padesatprocent.cz › Zapojily se a mělo to smysl! Publikace k projektu ''Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce.''

Zapojily se a mělo to smysl! Publikace k projektu ''Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce.''


Publikace předkládá příklady dobré praxe projektu "Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce". V publikaci jsou představené aktivity, konkrétní přínosy, které zhodnocují přímo ženy, jež byly součástí projektu a rozhovor s úspěšnou komunální političkou. 

Publikace předkládá příklady dobré praxe projektu "Zapojte se! Účastí ve veřejném životě na trh práce". V publikaci představené aktivity byly určeny matkám dětí do 15 let věku a ženám 55+, které jsou na trhu práce nejvíce znevýhodněné. Cílem projektu bylo je motivovat, aby se zapojily do veřejného života a ovlivňovaly dění kolem sebe prostřednictvím založení neziskové organizace či vstupu do komunální politiky.

Publikace se především zaměřuje na konkrétní přínosy, které zhodnocují přímo ženy, jež prošly workshopy, mentoringovým programem či se účastnily motivačních a síťovacích setkání ve čtyřech regionech České republiky – v Karlovarském, Moravskoslezském, Pardubickém a Středočeském kraji. Přináší i rozhovor s úspěšnou komunální političkou, která sdílí svůj příběh, jak vstoupila do veřejného života obce.  

Za všechny zapojené organizace do projektu jsme moc rádi, že jsme podpořili a propojili spoustu inspirativních žen, kterým držíme palce v jejich další cestě za změnou života ve městech a obcích. Zapojte se, má to smysl!

 

Publikaci naleznete v příloze.

 

 Příloha: zapojily_se_a_melo_to_smysl.pdf [1003.1 kB, pdf]

Sdílejte s přáteli

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!