www.padesatprocent.cz › Vyhlašujeme 4. ročník soutěže Nadějná politička 2019

Vyhlašujeme 4. ročník soutěže Nadějná politička 2019

Dnes, 8. 3., při příležitosti Mezinárodního dne žen otevíráme přihlášky do 4. ročníku soutěže Nadějná politička! Cílem soutěže je upozornit na politické talenty a na politickou práci žen na místní a regionální úrovni.

Můžete se hlásit již do 4. ročníku soutěže Nadějná politička!

Do soutěže se může přihlásit každá žena, která splňuje následující podmínky:

  • minimálně dvouleté angažmá v komunální či krajské politice (ať už v rámci politické strany či politického hnutí či jako nestranička)
  • má za sebou kus práce (kromě politické práce bude brán zřetel i na jiné veřejné formy aktivity).

Vítány jsou přihlášky žen nejrůznějších národnostních menšin i žen na mateřské nebo rodičovské dovolené. Pro inspiraci si můžete prohlédnout medailonky adeptek z minulých ročníků soutěže

Slavnostní vyhlášení soutěže se bude konat 18. června 2019 od 18.00 v Americkém centru, Tržiště 366/13, Praha 1. Vítězky soutěže, které vybere odborná porota, získají věcné ceny, nové kontakty, propagaci v médiích a doufáme, že i další impuls ke svému profesnímu růstu.

K přihlášení do soutěže stačí vyplnit online-dotazník na adrese: https://nadejna-politicka-2019.vyplnto.cz/. Profily soutěžících bychom, stejně jako v případě předchozích ročníků soutěže, rádi uveřejnili na webových stránkách, proto prosíme o zaslání portrétní fotografie k přihlášce koordinátorce soutěže Adéle Vavříkové na e-mail: forum(@)padesatprocent.cz.

Přihlášky vyplňujte nejpozději do 8. května 2019.

Pokud byste věděli o nějaké ženě, která by do soutěže mohla aspirovat, prosím o přeposlání informace o soutěži.Příloha: Leták [4 MB, pdf]

Sdílejte s přáteli

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

prosinec 102023

Perníčky s poselstvím

Happening na podporu veřejně aktivních žen