www.padesatprocent.cz › Přihlašujte se do unikátního mentoringového programu

Přihlašujte se do unikátního mentoringového programu


Fórum 50 % spouští unikátní mentoringový program se skandinávskými političkami. Využijte jedinečné možnosti sdílet zkušenosti s političkami z Norska a Dánska a přihlaste se do tohoto programu.

Cílem programu je zvýšit zastoupení žen v české politice díky sdílení zkušeností ze skandinávských zemí. Mentorkami proto budou zkušené političky z Dánska a Norska. Program bude trvat celkem 18 měsíců, během kterých budete mít možnost třikrát navštívit svou mentorku v její zemi a třikrát se s ni setkat v Praze. Kromě těchto osobních schůzek budete samozřejmě v kontaktu i prostřednictvim emailu, telefonu či skypu. Součástí programu budou také tři semináře pro veřejnost v Poslanecké sněmovně.

Veškeré náklady spojené s programem (cestovné, ubytovaní atd.) jsou hrazeny z projektu "Ženy a muži v rovnováze", který podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů. Mentoringový program čerpá z expertízy a zkušenosti dánské organizace Kvinfo, která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Koordinátorem programu je Forum 50 %, dalšími partnery jsou Severská obchodní komora a Dánské velvyslanectví.

Program je otevřený pro političky z různých úrovní politiky, z různých politických stran. V pilotním programu je k dispozici celkem 10 míst, nicméně další zájemkyně budou zahrnuty do mentoringové sítě a budou mít možnost zapojit se do některých aktivit. V budoucnu pak plánujeme v programu pokračovat a otevřít ho dalším zájemkyním.

Pokud máte zájem se do programu přihlásit, zašlete prosím Vás životopis na adresu jaklova (@) padesatprocent (.) cz a vyplňte následující on-line přihlášku:

Application Form - Mentees 

Přihláška je v anglickém jazyce, protože i celý program bude fungovat v angličtině. Informace z dotazníku využijeme pro nalezení vhodné mentorky, spolupráce s níž by pro Vás byla co nejpřínosnější. Další podmínkou pro zahrnutí do programu je zaslání Vašeho životopisu.

Přihlásit se můžete do 27. září. Po vyhodnocení přihlášek se Vám případně ozveme a domluvíme s Vámi termín telefonického rozhovoru.

První setkání českých "mentees" proběhne 6. nebo 7. října v Praze, definitivní termín Vám ještě potvrdíme. První setkání s Vaší mentorkou pak proběhne 13. října v Praze, následovat bude seminář v Poslanecké sněmovně 14. října.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obracejte na koordinátorky programu Markétu Mottlovu mottlova(@)padesatprocent(.)cz nebo Halku Jaklovou jaklova(@)padesatprocent(.)cz.

Těšíme se na Vás.

 Fórum 50 % 

loga-forum_norcham_danska-ambasada.png


Sdílejte s přáteliMentoringový seminář září 2014   (fotek: 6)

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!