www.padesatprocent.cz › Krajské kandidátní listiny ČSSD pro volby do PSP ČR

Krajské kandidátní listiny ČSSD pro volby do PSP ČR

Sestaveny na krajských nominačních sjezdech strany

Praha (7 žen, nejlepší umístění 5. a 9. místo)

  1. David Rath
  2. Miroslav Svoboda
  3. Karel Šplíchal
  4. Stanislav Křeček
  5. Gabriela Kalábková
  6. Kosta Dimitrov
  7. Jan Dufek
  8. Miroslav Václavek
  9. Eva Nováková
  10. Vladimír Polanecký
  11. Petr Ibl
  12. Tomáš Novotný
  13. Hana Halová
  14. Jiří Koskuba
  15. Jan Marhoul
  16. Igor Filipovič
  17. Marie Alušíková, CSc.
  18. Ivan Přikryl
  19. Josef Dobrý
  20. Miloslav Malanik

Jihočeský kraj (4 ženy, 2., 9., 14. a 17. místo)

  1. Vítězslav Jandák
  2. Vlasta Bohdalová
  3. Karel Kratochvíle
  4. Jan Babor
  5. Jan Klimeš
  6. Josef Daněk
  7. Milan Proisl
  8. Eduard Zeman
  9. Marie Loskotová
  10. Jaromír Novák
  11. Václav Němec
  12. Karel Vachta
  13. Ondřej Veselý
  14. Vlasta Novotná
  15. Jaromír Slíva
  16. František Němec
  17. Alice Bartáčková
  18. Radek Boška
  19. Jiří Ševčík
  20. Miroslav Starý

Jihomoravský kraj (9 žen, nejlepší umístění 10. a 11. místo)

  1. Bohuslav Sobotka
  2. Jeroným Tejc
  3. Michal Hašek
  4. Miroslav Kala
  5. Michal Pohanka
  6. Ivan Ohlídal
  7. Jiří Petrů
  8. Zdeněk Koudelka
  9. Ladislav Skopal
  10. Zuzana Brzobohatá
  11. Irena Kočí
  12. Zuzana Domesová
  13. Petr Hájek
  14. Jiří Altman
  15. Stanislava Slavíková
  16. Martin Budiš
  17. Vladimír Mackrle
  18. Miloš Janeček
  19. František Šujan
  20. Oliver Pospíšil

Zlínský kraj (8 žen, nejlepší umístění 9., 14. a 15. místo)

  1. Zdeněk Škromach
  2. Josef Smýkal
  3. František Novosad
  4. Antonín Seďa
  5. Miloš Melčák
  6. Petr Šulák
  7. Richard Janíček
  8. Jan Zlínský
  9. Olga Sehnalová
  10. Ladislav Kryštof
  11. Petr Navrátil
  12. Pavel Neradil
  13. Miroslav Chumchal
  14. Miroslava Strnadlová
  15. Miloslava Nosková
  16. Dagmar Lacinová
  17. Hana Doupovcová
  18. Ludvík Urban
  19. Rudolf Tkadlec
  20. Eva Zemčíková

Liberecký kraj (3 ženy, 3., 4., a 6. místo)

  1. Cyril Zapletal
  2. Robert Dušek
  3. Jitka Vojtilová
  4. Ilona Lišková
  5. Pavel Ploc
  6. Stanislav Eichler
  7. Hana Králíčková
  8. Stanislav Valdman
  9. Jan Brožek
  10. Pavel Ráček
  11. Roman Šotola
  12. Karel Dolejší
  13. Jiří Vaněk
  14. Jaroslav Podzimek
  15. Radek Cikl
  16. Jan Skalník
  17. Libor Urban

Královéhradecký kraj (7 žen, nejlepší umístění 1., 3., 5. a 6. místo)

  1. Hana Orgoníková
  2. Evžen Snítilý
  3. Vladimíra Lesenská
  4. Robin Bohnisch
  5. Iva Šedivá
  6. Jana Třešňáková
  7. Otakar Škaloud
  8. František Škvařil
  9. Josef Ješina
  10. Pavel Trpák
  11. Miloslav Talavašek
  12. Karel Šklíba
  13. Vladimír Lesák
  14. Blanka Paulů
  15. Josef Táborský
  16. Jan Tippner
  17. Jaromír Mareček
  18. Svatopluk Mareček
  19. Jaroslav Šolc
  20. Radka Stolinová

Olomoucký kraj (8 žen, nejlepší umístění 6., 9. a 10. místo)

  1. Miroslav Vlček
  2. Martin Tesařík
  3. Jindřich Valouch
  4. Jiří Krátký
  5. Karel Korytář
  6. Zdenka Dopitová
  7. Pavel Němec
  8. Pavel Smetana
  9. Yvona Kubjátová
  10. Eva Pavličíková
  11. Oldřich Svozil
  12. Alena Rašková
  13. Martin Honig
  14. Jiří Zemánek
  15. Jan Přichystal
  16. Rudolf Novák
  17. Petr Šrůtek
  18. František Střída
  19. Miroslav Petřík
  20. Pavel Šoltys

Vysočina (4 ženy, nejlepší umístění 6. a 12. místo)

  1. František Bublan
  2. Karel Černý
  3. Petr Zgarba
  4. Prof. Zdeněk Jičínský
  5. Jaromír Schling
  6. Dagmar Nejedlá
  7. Zdeněk Chlád
  8. Emil Dračka
  9. Jiří Běhounek
  10. Tomáš Škaryd
  11. Pavel Lukša
  12. Lucie Vaverová
  13. Bohumil Kovanda
  14. Martin Hyský
  15. Alena Vidláková
  16. František Kučera
  17. Libor Joukl
  18. Miroslav Báňa
  19. Miloslav Vyskočil
  20. Jaroslav Doležal

Moravskoslezský kraj (12 žen, nejlepší umístění 5., 16., 17. a 18. místo)

  1. Lubomír Zaorálek
  2. Alfréd Michalík
  3. Petr Rafaj
  4. Václav Klučka
  5. Hana Šedivá
  6. Jaromír Chalupa
  7. Ladislav Šincl
  8. Petr Wolf
  9. Břetislav Petr
  10. Rudolf Kufa
  11. Pavol Kubuš
  12. Zdeněk Besta
  13. Ladislav Velebný
  14. Josef Kubynyi
  15. Radim Turek
  16. Radmila Dobešová
  17. Helena Kudelová
  18. Eva Richtrová
  19. Jiří Tichánek
  20. Zdeňka Jordánová

Ústecký kraj (7 žen, nejlepší umístění 6., 9. a 10. místo)

  1. Jiří Paroubek
  2. Jaroslav Krákora
  3. Vlastimil Aubrecht
  4. Petr Červenka
  5. Josef Čerňanský
  6. Marcela Mertinová
  7. Jaroslav Foldyna
  8. Robert Kopecký
  9. Alena Lofflerová
  10. Dagmar Waicová
  11. Vladimír Bílek
  12. Světlana Zvěřinová
  13. Vladimír Eminger
  14. Pavel Sinko
  15. Tomáš Ryšánek
  16. Rudolf Kozák
  17. Karel Strakoš
  18. Jiří Motyčka
  19. Petr Jakubec
  20. František Španbauer

Karlovarský kraj (3 ženy, 4., 12. a 14. místo)

  1. Jaroslav Fiala
  2. Pavel Vanoušek
  3. Zdeněk Berka
  4. Zdeňka Braunová
  5. Jaroslav Bradáč
  6. Jiří Dietz
  7. Jiří Behenský
  8. Petr Navrátil
  9. Marian Odlevák
  10. Antonín Lebeda
  11. Pavel Poc
  12. Eva Večeřová
  13. Pavel Ivanič
  14. Hana Hozmanová

Plzeňský kraj (4 ženy, nejlepší umístění na 5. a 13. místě)

  1. Václav Votava
  2. Jan Látka
  3. Václav Šlajs
  4. Václab Gruner
  5. Milada Emmerová
  6. Radomír Vaněček
  7. Jiří Kupka
  8. Pavel Fojtík
  9. Karel Lang
  10. Jiří Bis
  11. Jaroslav Bauer
  12. Milan Halada
  13. Františka Černá
  14. Stanislav Novotný
  15. Roman André
  16. Zdeňka Janíčková
  17. Oldřich Kepka
  18. Jaroslav Šobr
  19. Jaromír Tischner
  20. Irena Čelakovská

Středočeský kraj (9 žen, nejlepší umístění 5. a 7. místo)

  1. Milan Urban
  2. Richard Dolejš
  3. Josef Řihák
  4. Jan Hamáček
  5. Lenka Mazuchová
  6. František Vnouček
  7. Anna Čurdová
  8. Petr Sunkovský
  9. Zdeněk Kotouš
  10. Ladislav Vomáčko
  11. Jiří Třešňák
  12. František Koníček
  13. Dagmar Mocová
  14. Miroslav Muller
  15. Marek Semerád
  16. Jan Žižka
  17. Miroslav Suchý
  18. Václav Beneš
  19. Kamil Plavec
  20. Jan Cihlář

Pardubický kraj (5 žen, nejlepší umístění 3., 5., a 7. místo)

  1. Radko Martínek
  2. Miroslav Váňa
  3. Ladislava Zelenková
  4. Miroslav Souček
  5. Ludmila Navrátilová
  6. Václav Neubauer
  7. Jaromíra Žáčková
  8. Miloslav Kubín
  9. Miroslav Stejskal
  10. Marie Kučerová
  11. Jaroslav Půlpán
  12. Milan Novotný
  13. Radomír Lána
  14. Zdeněk Trubák
  15. Milada Horáková
  16. Jiří Ascherl
  17. Zdeněk Baborák
  18. Miroslav Tejkl
  19. Zdeněk Korčák
  20. Augustin Andrle
  21. Jaroslav Zahrádka
  22. Ladislav Šafr

Autorka: Jana Smiggels Kavková, o.s. Fórum 50% , 1. 6. 2006


Sdílejte s přáteli

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

březen 52024
březen 122024
březen 142024
březen 192024

Města a obce pro všechny

diskusní setkání