www.padesatprocent.cz › Hledáme odborného garanta / odbornou garantku

Hledáme odborného garanta / odbornou garantku

Vadí vám, že je v politice stále málo žen? Chcete to změnit? Přidejte se k nám! Za 15 let jsme se stali prestižní etablovanou organizací, která v České republice udává směr v tématu vyváženého zastoupení žen a mužů v politice. Pokud máte čím přispět, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Fórum 50 % hledá odborného garanta či odbornou garantku. Úvazek 0,5 na pracovní smlouvu od června 2019 do srpna 2020 s možností prodloužení.

Náplň práce:

  • Odborné a koordinační zajištění projektů zaměřených na téma rovnost žen a mužů ve městech a obcích
  • Sběr dat a tvorba odborných analýz, publikací či dalších odborných výstupů k tématu zastoupení žen v politice
  • Lektorská a přednášková činnost na téma rovnosti žen a mužů
  • Pravidelná účast na služebních cestách v rámci ČR

Požadujeme:

  • Dobrou orientaci v tématu genderové rovnosti a uplatňování gender mainstreamingu
  • Minimálně 2letou zkušenost s tvorbou odborně-popularizačních výstupů (neziskové organizace, think-tanky, akademická sféra, komerční sféra)
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Schopnost připravit a samostatně vést vzdělávací aktivity
  • Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Znalost angličtiny slovem i písmem minimálně na úrovni B2
  • Ukončené VŠ vzdělání (společenské nebo humanitní vědy)
  • Zkušenost s veřejným vystupováním výhodou
  • Zkušenost s psaním projektových žádostí výhodou

Nabízíme:

  • Plat 17.500 Kč měsíčně při úvazku 0,5
  • 5 týdnů dovolené/rok + 5 sick days/rok
  • Možnost zapojení se do mezinárodních projektů včetně zahraničních cest
  • Účast na prestižních akcích a přístup do médií
  • Příležitosti k setkávání se zajímavými lidmi z veřejného života a ovlivňování veřejných politik
  • Pestrou práci v etablované a respektované organizaci, která se jako jediná v ČR zabývá tématem rovnosti žen a mužů v politice
  • Dobré podmínky pro slaďování osobního a pracovního života

Místo výkonu práce: V Luhu 715/6, Praha 4

Nástup: 3. 6. 2019

Své strukturované životopisy (včetně přehledu publikační činnosti) a motivační dopisy zasílejte na adresu forum(@)padesatprocent.cz do středy 15. 5. 2019.

Ústní pohovory proběhnou mezi 21. 5. a 30. 5. 2019 v sídle organizace.

Sdílejte s přáteli