www.padesatprocent.cz › Hledáme posilu do týmu

Hledáme posilu do týmu

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici koordinátora/koordinátorky projektu. Nástup od srpna 2012, pracovní úvazek 0,75 na 4 měsíce.

Hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na pozici koordinátora/ky projektu, zaměřeného na kampaň na podporu žen v krajských a senátních volbách. Zn. Muži vítáni!

Základem projektu bude organizace kontaktní a mediální kampaně, spolupráce na analýze kandidátních listin z hlediska zastoupení žen a mužů a zajištění PR kampaně.

Náplň práce:

  • administrace projektu včetně rozpočtu
  • organizace mediální kampaně (spoty, blog, články: využití sociálních sítí a nových médií)
  • organizace kontaktní kampaně - cestování po regionech ČR
  • spolupráce na analýzách (mediální analýza, analýza kandidátek)
  • psaní článků a tiskových zpráv
  • koordinace dobrovolníků a dobrovolnic
  • spolupráce na dalších aktivitách organizace

Požadujeme:

  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • znalost fungování politického systému ČR
  • zkušenost se správou webu a prací s novými médii
  • zkušenost s řízením projektů výhodou
  • základní orientace v otázce rovnosti žen a mužů výhodou
  • znalost angličtiny a řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • úvazek 0,75 na 4 měsíce s případnou možností prodloužení
  • zajímavou a pestrou práci v etablované NNO
  • práci v malém přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu
  • kontakt se světem politiky

Délka trvání projektu: srpen - listopad 2012

Nástup od 1. 8. 2012

Své životopisy a motivační dopisy (cca 0,5 strany) prosím posílejte do 27. června na adresu forum(@)padesatprocent.cz.

Vítány jsou přihlášky zájemkyň/ců všech věkových skupin i národnostních menšin, stejně jako rodičů s dětmi či zájemců/kyň pečujících o závislého člena rodiny.

Sdílejte s přáteli