www.padesatprocent.cz › Druhý ročník Kongresu žen se blíží! Nezapomeňte se registrovat.

Druhý ročník Kongresu žen se blíží! Nezapomeňte se registrovat.


V sobotu 20.6.2015 proběhne druhý ročník Kongresu žen, tentokrát na téma Ženy a média. I letos zdarma včetně hlídání dětí. Registrujte se zde.

Pro letošní ročník se podařilo získat řadu významných osobností z českých médií - mužů i žen.

Kongres žen také nabízí možnost setkat se zahraničními novinářkami, diskutovat v kavárnách nebo účastnit se workshopů.Vystoupí:

Kamila Zlatušková (kreativní producentka Česká televize), Milan Fridrich (programový ředitel ČT), Silvie Lauder (Respekt), Daniela Drtinová (DVTV) a řada dalších.

Doprovodný program:

I letošní ročník přináší doprovodný program. Na Náměstí Míru se v den konání Kongresu uskuteční Mezinárodní kulturní festival Hlasy žen. Kromě hudebních a tanečních vystoupení a mezinárodní kuchyně jsme na Náměstí Míru připravily setkání s blogerkami a spisovatelkami, hostkou bude například Maruška Doležalová, držitelka ceny Magnesia Litera a řada dalších z oblasti blogů zaměřených na Food, Fashion, Life.

Diskuzní panel Fóra 50 % o zobrazování političek v médiích:

Ptají se novináři političek na bramborový salát i jinde v Evropě? Jak se liší přístup médií k političkám a politikům? Proč se novináři mužů politiků neptají na děti? Proč se po každých volbách hledá Miss Sněmovny? Musí být politička zároveň i dobrá hospodyňka?

O těchto a dalších otázkách se budeme bavit v panelové diskuzi se zahraničními i českými političkami v rámci Kongresu žen od 13:30 ve Společenském salonku. Podrobné informace zde.

Kongres žen 2015 je i letos ZDARMA, včetně hlídání dětí. REGISTRUJTE SE ZDE.


Sdílejte s přáteliKongres žen 15.6.2013   (fotek: 47)

Místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková


Kongres žen - foto Irena Vězdová   (fotek: 34)

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!