www.padesatprocent.czDatabáze političek › Významné političky

Významné političky

Databáze významných političek České republiky - ministryně, poslankyně, senátorky a europoslankyně. Obsahuje všechny vrcholové političky od roku 2010 až do současnosti.


Příjmení Jméno Politická příslušnost Úroveň politiky Volební období
Adamová Markéta TOP09 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
sněmovna 2013-2017
Andrýsová Lenka Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Češková Andrea ODS Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
EP 2009-2014
Černochová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Aulická-Jírovcová Hana KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Balaštíková Margita BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Baudyšová Zuzana BEZPP Senát senát 2014-2020
Bayerová Marta KSČM Senát
Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
senát 2008-2014
Bebarová Rujbrová Zuzka KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Benešová Marie ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Berdychová Martina BEZZP Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Bohdalová Vlasta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Brzobohatá Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2006-2010
EP 2009-2014
Bubeníková Ludmila STAN Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Cabrnochová Ivana SZ Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2014-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Chalánková Jitka TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Charanzová Dita BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Chmelová Renata BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dernerová Alena BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2010-2016
senát 2016-2022
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dlabajová Martina BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Dobešová Ivana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Drastichová Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Emmerová Milada ČSSD Senát
Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
senát 2012-2018
kraj 2008-2012
Filipi Dana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Filipiová Daniela ODS Senát
Vláda
senát 2000-2006
senát 2006-2012
senát 2012-2018
vláda 2009-2010
Fischerová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Fischerová Táňa BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
Fraňková Štěpánka SNK-ED Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
Golasowská Pawla KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Halíková Milada BEZPP Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Hamousová Zdeňka BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2014-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Hanáková Alena TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
Havlová Olga Úsvit Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Hnyková Jana Úsvit Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Horníková Zdeňka ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Horská Miluše BEZPP Senát senát 2010-2016
senát 2016-2022
Hubáčková Anna KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2014-2018
Hubáčková Gabriela KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Jelínková Šárka KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Jermanová Jaroslava ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2014-2018
kraj 2004-2008
sněmovna 2013-2017
Jourová Věra ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
vláda 2013-nyní
Kailová Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2013-2017
Kalábková Gabriela ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Kaslová Jana TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Klasnová Kateřina Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Kočí Kristýna Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kohoutová Lenka ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Konečná Kateřina KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
EP 2004-2009
EP 2014-2019
Kotalíková Patricie TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kovářová Věra STAN Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Šánová Zuzana ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Šojdrová Michaela KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Evropský parlament
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
EP 2014-2019
Šromová Alena KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2014-2020
Langšádlová Helena TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Lesenská Vladimíra ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Levá Ivana KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2000-2004
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Lorencová Jana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Řápková Ivana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Marková Soňa KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Matušovská Květa KŠČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Maxová Radka ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Mertinová Marcela ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
Navrátilová Dagmar Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Navrátilová Ludmila ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2012-2016
Němcová Miroslava ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Nedvědová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Nohavová Alena KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Nováková Nina TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Nytrová Pavlína ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Orgoníková Hana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Parkanová Vlasta TOP 09 Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Pastuchová Jana ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Pěnčíková Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Peake Karolína Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
Pecková Gabriela TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Putnová Anna TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Roithová Zuzana KDU-ČSL Senát
Evropský parlament
senát 1998-2004
EP 2004-2009
EP 2009-2014
Rusová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
Schejbalová Jaroslava TOP 09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Sehnalová Olga ČSSD Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
EP 2009-2014
EP 2014-2019
Seitlová Jitka BEZPP Senát senát 1996-2002
senát 2002-2008
senát 2014-2020
Sekaninová Božena ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2006-2012
senát 2012-2018
Semelová Marta KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Strnadlová Miroslava ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Suchá Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Syková Eva BEZPP Senát senát 2012-2018
Talmanová Lucie ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Terelmešová Dagmar ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
senát 2010-2016
Třísková Emilie ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2012-2016
senát 2014-2020
Váhalová Dana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Válková Helena BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Vítková Jaromíra KDU – ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Vostrá Miloslava KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Vrecionová Veronika ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2010-2016
Wagnerová Eliška BEZPP Senát senát 2012-2018
Weberová Ivana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Wenigerová Jaroslava ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
Wernerová Markéta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Witoszová Renáta TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Zelienková Kristýna ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

srpen 82017

Máte na to! Staňte se úspěšnou političkou

Workshop pro političky zdarma
srpen 82017

Jak podpořit ženy ve volbách?

Síťovací setkání (nejen) političek
zaří 142017
zaří 252017