www.padesatprocent.czDatabáze političek › Významné političky

Významné političky

Databáze významných političek České republiky - ministryně, poslankyně, senátorky a europoslankyně. Obsahuje všechny vrcholové političky od roku 2010 až do současnosti.


Příjmení Jméno Politická příslušnost Úroveň politiky Volební období
Adamová Markéta TOP09 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
sněmovna 2013-2017
Andrýsová Lenka Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Češková Andrea ODS Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
EP 2009-2014
Černochová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Aulická-Jírovcová Hana KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Balaštíková Margita BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Baudyšová Zuzana BEZPP Senát senát 2014-2020
Bayerová Marta KSČM Senát
Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
senát 2008-2014
Bebarová Rujbrová Zuzka KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Benešová Marie ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Berdychová Martina BEZZP Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Bohdalová Vlasta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Brzobohatá Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2006-2010
EP 2009-2014
Bubeníková Ludmila STAN Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Cabrnochová Ivana SZ Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2014-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Chalánková Jitka TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Charanzová Dita BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Chmelová Renata BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dernerová Alena BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2010-2016
senát 2016-2022
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Dlabajová Martina BEZPP Evropský parlament EP 2014-2019
Dobešová Ivana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Drastichová Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Emmerová Milada ČSSD Senát
Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
senát 2012-2018
kraj 2008-2012
Filipi Dana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Filipiová Daniela ODS Senát
Vláda
senát 2000-2006
senát 2006-2012
senát 2012-2018
vláda 2009-2010
Fischerová Jana ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Fischerová Táňa BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2002-2006
Fraňková Štěpánka SNK-ED Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
Golasowská Pawla KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Halíková Milada BEZPP Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Hamousová Zdeňka BEZPP Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2014-2020
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Hanáková Alena TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
Havlová Olga Úsvit Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Hnyková Jana Úsvit Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Horníková Zdeňka ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Horská Miluše BEZPP Senát senát 2010-2016
senát 2016-2022
Hubáčková Anna KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2014-2018
Hubáčková Gabriela KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Jelínková Šárka KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Jermanová Jaroslava ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2014-2018
kraj 2004-2008
sněmovna 2013-2017
Jourová Věra ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Kailová Zuzana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2013-2017
Kalábková Gabriela ČSSD Poslanecká sněmovna sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Kaslová Jana TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Klasnová Kateřina Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Kočí Kristýna Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kohoutová Lenka ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Konečná Kateřina KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
EP 2004-2009
EP 2014-2019
Kotalíková Patricie TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Kovářová Věra STAN Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Šánová Zuzana ANO 2011 Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Šojdrová Michaela KDU-ČSL Poslanecká sněmovna
Evropský parlament
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
EP 2014-2019
Šromová Alena KDU-ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2014-2020
Langšádlová Helena TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2012-2016
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Lesenská Vladimíra ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Levá Ivana KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2000-2004
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Lorencová Jana BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Řápková Ivana ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Marková Soňa KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Matušovská Květa KŠČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Maxová Radka ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Mertinová Marcela ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
Navrátilová Dagmar Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Navrátilová Ludmila ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2012-2016
Němcová Miroslava ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Nedvědová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
Nohavová Alena KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2008-2012
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Nováková Nina TOP09 Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Nytrová Pavlína ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Orgoníková Hana ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Parkanová Vlasta TOP 09 Poslanecká sněmovna sněmovna 1996-1998
sněmovna 1998-2002
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2006-2010
sněmovna 2010-2013
Pastuchová Jana ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017
Pěnčíková Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Peake Karolína Věci veřejné Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2010-2013
vláda 2010-2013
Pecková Gabriela TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Putnová Anna TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Roithová Zuzana KDU-ČSL Senát
Evropský parlament
senát 1998-2004
EP 2004-2009
EP 2009-2014
Rusová Marie KSČM Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
kraj 2008-2012
sněmovna 2002-2006
sněmovna 2010-2013
Schejbalová Jaroslava TOP 09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Sehnalová Olga ČSSD Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
Evropský parlament
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
EP 2009-2014
EP 2014-2019
Seitlová Jitka BEZPP Senát senát 1996-2002
senát 2002-2008
senát 2014-2020
Sekaninová Božena ČSSD Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2006-2012
senát 2012-2018
Semelová Marta KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Strnadlová Miroslava ČSSD Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Suchá Jana Věci veřejné Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Syková Eva BEZPP Senát senát 2012-2018
Talmanová Lucie ODS Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
Terelmešová Dagmar ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2008-2012
senát 2010-2016
Třísková Emilie ČSSD Senát
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
kraj 2012-2016
senát 2014-2020
Váhalová Dana ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Válková Helena BEZPP Poslanecká sněmovna sněmovna 2013-2017
Vítková Jaromíra KDU – ČSL Senát
Obecní zastupitelstvo
Krajské zastupitelstvo
senát 2016-2022
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
kraj 2012-2016
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
Vostrá Miloslava KSČM Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 1998-2002
komunální 2002-2006
komunální 2006-2010
komunální 2014-2018
sněmovna 2010-2013
sněmovna 2013-2017
Vrecionová Veronika ODS Senát
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
komunální 2014-2018
senát 2010-2016
Wagnerová Eliška BEZPP Senát senát 2012-2018
Weberová Ivana ODS Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Wenigerová Jaroslava ODS Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
senát 2016-2022
kraj 2000-2004
kraj 2004-2008
kraj 2008-2012
sněmovna 2010-2013
Wernerová Markéta ČSSD Poslanecká sněmovna
Krajské zastupitelstvo
Obecní zastupitelstvo
komunální 2006-2010
komunální 2010-2014
kraj 2012-2016
sněmovna 2013-2017
Witoszová Renáta TOP09 Poslanecká sněmovna sněmovna 2010-2013
Zelienková Kristýna ANO 2011 Poslanecká sněmovna
Obecní zastupitelstvo
komunální 2014-2018
sněmovna 2013-2017

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

duben 272017
květen 132017
květen 162017