www.padesatprocent.cz › Podporují nás

Podporují nás

Donoři

Fórum 50 % dosud realizovalo přes 40 projektů. Nemohli bychom je uskutečnit bez našich donorů, kterým za jejich (nejen) finanční podporu patří velký dík. Kteří to jsou?
..více

Spolupracujeme

Podívejte se, s jakými organizacemi Fórum 50 % dlouhodobě spolupracuje na svých projektech a aktivitách. Jsme také součástí několika zastřešujících organizací, např. České ženské lobby nebo koalice Social Watch

..více

Ambasadoři

Nejen ženy, ale i muži podporují vyrovnané zastoupení v politice a rozhodovacích pozicích. Seznamte se s našimi "ambasadory rovnováhy v politice". Kdo jsou a proč si přejí vyvážené zastoupení?

..více
Board of Advisors

Board of Advisors je neformální poradní orgán Fóra 50 %, který slouží jako určitá "rada moudrých". Je složena z významných českých osobností z různých oborů, které napomáhají svými nápady, myšlenkami a vahou svého jména k dosažení vyrovnaného zastoupení žen a mužů v politice a veřejném životě obecně.

..více


Koalice za vyrovnané zastoupení

Kromě známých osobností máme i podporu široké veřejnosti. Ke "Koalici za vyrovnané zastoupení žen a mužů v politice" se přidalo již více než 700 osob. Přidejte se k nim i Vy!

..více

Newsletter

Získejte aktuální informace o dění ve světě politiky a o akcích Fóra 50 %.

Kurzy a služby

Objednejte si naše kurzy, facilitaci, konzultace či genderovou expertízu.

Chci podpořit fórum 50 %

Sami si zvolte variantu Vaší podpory. Děkujeme!

Kalendář akcí

srpen 82017

Máte na to! Staňte se úspěšnou političkou

Workshop pro političky zdarma
srpen 82017

Jak podpořit ženy ve volbách?

Síťovací setkání (nejen) političek
zaří 142017
zaří 252017