Nabídka práce - koordinátor/ka Kongresu žen

Hledáme koordinátora/koordinátorku druhého českého Kongresu žen. Nenechte si ujít příležitost podílet se na této výjimečné události.

Kongres žen je nezávislou platformou organizací a osobností z komerční, akademické, neziskové i kulturní sféry, jejímž cílem je zviditelňovat a řešit nerovnosti v postavení žen a mužů. Název Kongres žen zároveň odkazuje ke konkrétní akci - konferenci spojené s workshopy, semináři, kulturním programem atd. Prvního českého Kongresu žen, který proběhl v 15. červnu 2013, se zúčastnilo přes 800 žen, včetně známých osobností, jednalo se tak o dosud největší událost svého druhu.

Kongres žen nyní hledá posilu do týmu na pozici koordinátora/ky druhého ročníku:

Náplň práce:

  • příprava a realizace Kongresu žen včetně jeho přípravných setkání (Praha, Brno)
  • ve spolupráci s dalšími členy a členkami týmu Kongresu žen
  • aktivní vyhledávání a získávání nových partnerů (firmy, instituce, ambasády a další relevantní organizace) a komunikace s nimi
  • fundrasing (příprava strategie, vyhledávání potenciálních sponzorů akce)
  • finanční a administrační řízení Kongresu žen (v součinnosti s projektovým týmem České ženské lobby)
  • koordinace Klubu Kongresu žen

Požadujeme:

  • výborné organizační schopnosti a zkušenosti s organizací velkých akcí
  • velmi dobré komunikační dovednosti s širokým spektrem aktérů (firmy, politická reprezentace, média, neziskové organizace)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost práce na PC, orientace v sociálních sítích
  • empatie a týmový duch
  • flexibilita a kreativita při řešení problémů
  • spolehlivost a samostatnost v dokončování úkolů
  • znalost problematiky rovných příležitostí výhodou
  • znalost mediální sféry výhodou

Nabízíme:

  • pracovní úvazek v rozsahu 0,5 na 14 měsíců - v ideálním případě nástup v srpnu 2014
  • možnost podílet se na jedinečné inciativě druhého Kongresu žen
  • rozmanitá, samostatná a kreativní práce v přátelském a energickém týmu
  • příležitost seznámit se se zajímavými ženami napříč českou společností
  • flexibilita pracovní doby a vstřícnost v oblasti kombinování rodinného a pracovního života
Pokud máte zájem ucházet se o tuto pozici, posílejte své motivační dopisy a životopisy nejpozději do 20. července 2014 na klimentova(@)padesatprocent(.)cz.

Sdílejte s přáteli

Kongres žen - foto Jan Hrdý   (fotek: 37)