Hledáme nového kolegu či novou kolegyni

Obecně prospěšná společnost Fórum 50 % hledá do svého týmu výzkumného pracovníka/výzkumnou pracovnici pro práci na mezinárodním výzkumném projektu na 0,5 úvazku.

Fórum 50 % hledá výzkumného pracovníka/výzkumnou pracovnici pro práci na mezinárodním výzkumném projektu.

Úvazek 0,5 od února do prosince 2015.

Náplň práce:

  • Sběr dat a rešerše odborné literatury (české i zahraniční zdroje)
  • Aktivní účast na definování postupu pro sběr dat pro jednotlivé oblasti výzkumu
  • Dle potřeby provádění rozhovorů s relevantními zástupci v rámci zkoumané problematiky
  • Psaní článků, analýz a publikací
  • Účast na seminářích v zahraničí včetně prezentace výstupů

Požadujeme:

  • Zkušenost s výzkumem a psaním odborných textů – akademická výzkumná práce na úrovni PhD případně post-doc nebo minimálně dvouletá praxe se sběrem a analýzou dat v organizacích zabývajících se datovými analýzami (akademická pracoviště, think-tanky, jiné neziskové organizace, případně komerční sféra)
  • Základní zkušenosti s kvalitativním výzkumem, zejména vedením polostrukturovaných rozhovorů
  • Ukončené VŠ vzdělání (společenské nebo humanitní vědy)
  • Znalost angličtiny slovem i písmem minimálně na úrovni B2
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Orientace v tématu genderové rovnosti

Nabízíme:

  • Práci na 11 měsíců na 0,5 úvazku
  • Plat 13.500 Kč měsíčně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Zapojení se do mezinárodního výzkumného projektu
  • Práci v malém přátelském kolektivu v etablované nevládní neziskové organizaci

Místo výkonu práce:

Plzeňská 66, Praha 5

Své strukturované životopisy (včetně přehledu publikační činnosti) a motivační dopisy zasílejte na adresu mottlova(@)padesatprocent.cz do neděle 25. 1. 2015.

Ústní pohovory proběhnou ve čtvrtek 5. 2. a v pátek 6. 2. 2015

Vítány jsou přihlášky zájemkyň/ců všech věkových skupin i národnostních menšin, stejně jako matek a otců s malými dětmi či zájemců/kyň pečujících o závislého člena rodiny.

Sdílejte s přáteli